Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Mieszkanie
Pszów
84900.00 PLN
Sprzedaż
pow 38.26 m2
2 pokoje
Numer oferty: NOH-MS-974
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Pszów
Powierzchnia: 38.26 m2
Cena: 84900.00PLN (2219.03 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji?
Mieszkanie znajduje się na ulicy Księcia Witolda i usytuowane jest na parterze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Lokal mieszkalny wymaga generalnego remontu stąd też cena jest niska, a nowy właściciel będzie mógł przystosować mieszkanie do swoich potrzeb i wymagań według własnej wizji.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • 2 pokoje, kuchnia, łazienka (obecnie jeden duży pokój z powodu wyburzenia ściany działowej)
  • usytuowane na parterze niskiego bloku
  • mieszkanie posiada założoną Księgę Wieczystą - brak obciążeń
  • mieszkanie wolne od zaraz
Najważniejsze informacje:
  • 38,26 m2 powierzchni użytkowej mieszkania
  • znakomita lokalizacja - blisko sklepy, szkoła, przedszkole, przystanek, rynek
  • miejsca parkingowe bezpośrednio obok bloku
  • niski czynsz, ogrzewanie miejskie, woda zima i ciepła miejska
Zapraszamy na prezentację!
Jeśli zainteresowało Cię to mieszkanie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia prezentacji! Podczas prezentacji nasz agent pokaże mieszkanie, jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości.
Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach