Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Gaszowice
150000.00 PLN
Sprzedaż
pow 1200.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-971
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Gaszowice
Powierzchnia: 1200.00 m2
Cena: 150000.00PLN (125.00 PLN/m2)
Opis oferty
*** REZERWACJA ***

Nie chcesz tracić czasu na papierologię?

Przepiękna działka budowlana z uzyskanym pozwoleniem na budowę oraz wykonanymi przyłączami mediów (prąd i woda). Parcela znajduje się w przepięknym miejscu na granicy Czernicy i Rydułtów! Kupując działkę możesz wykorzystać obecny projekt (na zdjęciach wizualizacje i rzut pomieszczeń) bądź rozpocząć już prace budowlane a w tym samym czasie zgłaszając projekt zamienny!

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • 1200 m2 działki budowlanej o wymiarach 40 x 30 metrów
  • uzyskane pozwoleni na budowę - kupujesz działkę wraz z projektem
  • wykonane przyłącza mediów (prąd i woda)
  • działka przygotowana pod budowę
Najważniejsze informacje:
  • przepiękny projekt budowlany domu parterowego (projekt indywidualny, jedyny taki!)
  • znakomita lokalizacja - cisza i spokój, a wszędzie blisko!
  • bardzo luźna zabudowa jednorodzinna, otoczona polami
  • założona Księga Wieczysta - brak obciążeń
Serdecznie zapraszamy na prezentację!
Podczas prezentacji nasz agent pokaże nieruchomość, odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości jak również opowie o projekcie i wszelkich niezbędnych formalnościach (które załatwimy za Państwa). Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach