Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Czerwionka-Leszczyny (gw)
120000.00 PLN
Sprzedaż
pow 1800.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-957
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Czerwionka-Leszczyny (gw)
Powierzchnia: 1800.00 m2
Cena: 120000.00PLN (66.67 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz działki budowlanej niedaleko lasu?
Jeśli tak to zapoznaj się z tą ofertą! Działka położona w naprawdę spokojnym miejscu, przy ślepej ulicy bocznej. Teren płaski, w kształcie prostokąta dzięki czemu bardzo dobrze nadaje się pod budowę domu. Media (prąd i woda) znajdują się bezpośrednio przy działce.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • 1800 m2 powierzchni działki
  • teren w kształcie prostokąta
  • media (prąd i woda) przy działce
  • działka położona niedaleko lasu
Najważniejsze informacje:
  • założona Księga Wieczysta - brak zadłużeń na działce
  • teren pod budowę domów jednorodzinnych
  • bardzo spokojna i cicha okolica
  • możliwość zakupu działki o innym metrażu ponieważ jest możliwość wydzielenia innej działki
Nie wahaj się tylko zadzwoń!
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację! Podczas prezentacji nasz agent zaprezentuje nieruchomość jak również odpowie na wszelkie pytania. Nie wahaj się! Działka położona naprawdę w bardzo malowniczym miejscu z ładnym widokiem. Tereny idealne pod spacery i wycieczki rowerowe!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach