Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Mieszkanie
Żory
205000.00 PLN
Sprzedaż
pow 47.20 m2
2 pokoje
Numer oferty: NOH-MS-952
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Żory
Powierzchnia: 47.20 m2
Cena: 205000.00PLN (4343.22 PLN/m2)
Opis oferty
Jeśli szukasz dużego dwupokojowego mieszkania - zobacz koniecznie tę ofertę!
Mieszkanie o powierzchni 47,2 m2 w układzie NRD'owskim to znakomita propozycja dla kogoś kto szuka ustawnego i dużego mieszkania. Mieszkanie jest na tyle duże, że obecnie zostało przerobione na M4 poprzez wydzielenie dodatkowego pokoju z salonu (wydzielenie na podstawie ścianki karton-gips).

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • 47,2 m2 powierzchni mieszkalnej
  • 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój + balkon i piwnica
  • dwustronne ustawne mieszkanie
  • układ NRD'owski
  • odnowione osiedle, ocieplony i wyremontowany blok
Najważniejsze informacje:
  • doskonała lokalizacja
  • czynsz ok. 500 zł miesięcznie
  • założona Księga Wieczysta - brak obciążeń czy tez zaległości w spółdzielni
  • wysoki parter
Zapraszamy na prezentację!
Zapraszamy na prezentację mieszkania. Nasz agent zaprezentuje mieszkanie jak również odpowie na wszelkie pytania. Oferta mieszkania to znakomita propozycja dla osób młodych jak również i tych starszych ze względu na usytuowanie mieszkania jak również i lokalizację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.

 
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach