Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Dom
Czerwionka-Leszczyny
260000.00 PLN
Sprzedaż
pow 140.00 m2
4 pokoje
Numer oferty: NOH-DS-912
Typ nieruchomości: Dom
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Czerwionka-Leszczyny
Powierzchnia: 140.00 m2
Cena: 260000.00PLN (1857.14 PLN/m2)
Opis oferty
Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy zlokalizowany w Czerwionce - znakomicie nadający się pod gabinety lekarskie, stomatologiczne, usługi kosmetyczne itp..

Budynek z 2000 roku, murowany z pustaka, ocieplony styropianem 5 cm, otynkowany. Duże okna wystawowe/witrażowe na dwóch ścianach budynku. Nieruchomość posiada parking dla klientów przed wejściem.

Możliwość podzielenia budynku na mniejsze lokale (2 osobne wejścia). Duże sale sprzedaży/usług + zaplecze.

Nieruchomość ogrzewana centralne, kotłem na olej opałowy z zbiornikiem 1000l (koszty ogrzewanie nie są duże, wszystko uzależnione od zimy jak również temperatury jaką chcemy utrzymać wewnątrz). Roczna wysokość podatku od nieruchomości to tylko 800 zł.

Nieruchomość bardzo ciekawa, dla kogoś kto chciałby zainwestować. Znakomicie nadaje się też pod lokal gastronomiczny typu restauracja, pub, pizzeria lub pod handel/hurtownia.

Budynek nie jest podpiwniczony.

Nieruchomość usytuowana blisko centrum, z dojazdem asfaltowym!

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach