Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Dom
Czerwionka-Leszczyny
260000.00 PLN
Sprzedaż
pow 140.00 m2
4 pokoje
Numer oferty: NOH-DS-912
Typ nieruchomości: Dom
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Czerwionka-Leszczyny
Powierzchnia: 140.00 m2
Cena: 260000.00PLN (1857.14 PLN/m2)
Opis oferty
Masz już dość płacenia czynszu?
Dobrze trafiłeś! Zamień ratę czynszu na ratę kredytu bądź kup za gotówkę a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na nowe inwestycje. Działaj na swoim, bądź zakup i wynajmuj, a budynek sam będzie na Ciebie zarabiać!

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • budynek położony w Czerwionce
  • nieopodal w sąsiednim budynku działają już gabinety lekarskie
  • idealny obiekt pod kancelarie, gabinety, sprzedaż hurtowa i detaliczna, gastronomia
  • wybudowany w 2000 roku
  • możliwość aranżacji pod własne potrzeby
Najważniejsze informacje:
  • ogrzewany centralnie piecem na olej opałowy
  • murowany z pustaka i ocieplony styropianem
  • duże witryny wystawowe i dwa wejścia
  • możliwość parkowania przed budynkiem
  • uregulowany stan prawny
Duży i solidny - idealny dla Ciebie!
Jeśli chciałbyś zobaczyć budynek to śmiało dzwoń! Zapraszamy na prezentację na żywo. Przedstawimy Ci nieruchomość, wskażemy wszystkie zalety, podpowiemy jak można zaadaptować budynek. Jest to bardzo dobra oferta inwestycyjna, dzięki której nie stracisz, a zyskasz!Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach