Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Godów
43550.00 PLN
Sprzedaż
pow 871.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-800
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Godów
Powierzchnia: 871.00 m2
Cena: 43550.00PLN (50.00 PLN/m2)
Opis oferty
Brak prowizji dla biura nieruchomości!

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w Skrzyszowie - spokojna okolica, łatwy dojazd, fajne i wymiarowe działki!

Teren luźno zabudowany, brak natężenia ruchu drogowego (spokojna, boczna ulica gminna, asfaltowa).

Działki posiadają dostęp do prądu oraz wody (w ulicy, kwestia zrobienia przyłączy) oraz w najbliższym sąsiedztwie (ok. 100 metrów od działki) biegnie gaz - można wnioskować o podłączenie.

Ceny działek:

-880 m2, pierwsza linia zabudowy - 50 zł/m2
-906 i 1107 m2 - druga i trzecia linia zabudowy - 45 zł/m2
-1618 i 1719 m2 - czwarta linia zabudowy - 40 zł/m2

Dojazd do działek z tyłu drogą wewnętrzną w której każdy ma współudział (po wybudowaniu domów możliwość oddania drogi w zarząd gminy).

Serdecznie zapraszamy na prezentację na żywo!

Brak prowizji dla biura nieruchomości!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach