Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Mieszkanie
Pszów
110000.00 PLN
Sprzedaż
pow 48.30 m2
3 pokoje
Numer oferty: NOH-MS-797
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Pszów
Powierzchnia: 48.30 m2
Cena: 110000.00PLN (2277.43 PLN/m2)
Opis oferty
Komfortowe mieszkanie typu M3/M4 w centrum Pszowa - niska cena jak za dwustronne, duże mieszkanie! Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze niskiego, ocieplonego bloku!

Lokal mieszkalny składa się z:

-dwóch dużych pokoi,
-jednego małego pokoiku obecnie zaadaptowanego jako garderoba - może nada pełnić taką funkcję, bądź też zostać zaadaptowany jako np. pokój do zabaw dla dzieci,
-kuchni z oknem,
-łazienki z WC,
-przedpokoju.

Mieszkanie jest ustawne, dwustronne a dzięki temu dobrze naświetlone.
Mieszkanie znajduje się w centrum Pszowa, obok lodowiska. Dzięki temu mamy blisko do szkół, sklepów, przystanku PKS.
Miesięczny czynsz wynosi ok. 400 zł + energia elektryczna (w czynsz wliczone jest ogrzewanie, zaliczka na wodę, woda ciepła miejska z sieci). Przed budynkiem znajdują się parkingi, osiedle jak i sam blok zadbane. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy.

Mieszkanie posiada założoną Księgę Wieczysta, nie jest zadłużone, wszystko w najlepszym porządku!

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach